Industriálny nábytok

Nábytok obľúbia predovšetkým milovníci prírodného dizajnu. Moderný a praktický dizajn interiéru dosiahnete vďaka teplým farbám prírodného dreva kombinácii s čiernou matnou farbou ramu . Nábytok je vyrobený z Duba alebo Dubová latovka dyhovaná o hrúbke 19 az 20 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu a slnečnému žiareniu. Kolekcia je zložená z množstva atraktívnych kusov nábytku, z ktorých si môžete vyskladať modernú obývaciu izbu alebo vysnívanú spálňu. 

Povrchová úprava – Osmo Tvrdý voskový olej, ide o bezfarebný náter na drevo, založený na báze prírodných olejov a voskov. Náterom týmto voskovým olejom zaistíte nenáchylnost k zašpineniu, odpudzuje vodu, je odolného oderu a príjemný na dotyk.Výhodou je jednoduché použitie a to bez základného náteru a medzibrusu. Výhodu teda môžeme vidieť ako v úspore času tak financií. Tento náter je šetrný k drevu s otvorenými pórmi, nepraská, neodlupuje sa a neodprýskává. Určený pre použitie v interiéri.
Osmo originial tvrdý voskový olej je odolný alkoholickým aj nealkoholickým nápojom a zodpovedá norme DIN 68861-1A, suchý náter je nezávadný pre ľudí, zvieratá i rastliny, spĺňa normy DIN 53160 (odolnosť voči slinám a potu) a vhodný aj pre detské hračky podľa normy EN 71.3 .